תקנון קורסים עיצוב חופשי

שלום

שמחים שבחרת להרשם לקורס שלנו ומאחלים לך הצלחה גדולה במשך תקופת הקורס ולאחריו.

רגע לפני שאת מתחילה את הקורס אנחנו מבקשים שתקראי בעיון את התקנון.

חשוב לנו שהדברים יהיו ברורים על מנת למנוע אי הבנות בהמשך רק לאחר אישורך נוכל לסיים את הרשמתך הסופית לקורס.

 1. גישה לחומרי הקורס

ההשתתפות בקורס מקנה לך גישה לכל החומרים באתר אליהם נרשמת למשך 5 שנים ללא הגבלה.

הסיסמה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה. השימוש בחומרים מותר רק על פי התנאים הנ"ל.

2. גישה לאתר

החומרים באתר יהיו פתוחים לך למשך 5 שנים ללא הגבלה ולאחר מכן בעלות סמלית לחוש .השימוש בחומרים הוא הרבה מעבר לתקופת הלמידה על מנת שתוכלי להשתפר ולהשתדרג כל הזמן.

3. אחריות

כחלק מהקורס יש לך אחריות למשך 3 שבועות או עד פתיחת החלק השלישי בקורס המוקדם מבינהם. אם במשך תקופה זו תחליטי שמסיבה כלשהי הקורס לא מתאים לך או לא נכון בשבילך, תוכלי לבטל את הרשמתך ולקבל החזר כספי על הקורס. לאחר מכן לא ניתן לבטל את ההרשמה.

הקורס נפתח בלחיצה על קישור האישור בתחתית המייל שנשלח עם ההרשמה. תוכלי לבחור מתי לפתוח את הקורס באתר. שימי לב לאחר 30 יום מרגע הרשמתך במידה ולא אשרת הרשמה הקורס ייפתח לך באופן אוטומטי באתר

4. ביטול הרשמה לקורס והחזר כספי

ביטול הקורס כרוך בעמלת ביטול של 100 ש"ח. לאחר תום תקופת האחריות לא יהיה ניתן לבטל השתתפות בקורס. במידה ונרשמת כחלק ממבצע וקיבלת שוברים לרכישה, תוכלי להשיב לנו אותם או להשתמש בהם בניקוי הסכום ממחיר הקורס במידה וקיבלת סרגלים - יש להחזיר לנו אותם או לשלם את מחירם

5. ערכות וסרגלים

במידה והזמנת ערכת ציוד או סרגלי גזרות או שקיבלת אותם כחלק מהקורס, הם ישלחו אלייך לכתובת שציינת בדואר רשום. דואר יוצא אחת לשבוע ביום חמישי. אם עבר למעלה משבועיים מאז שהזמנת פני אלינו על מנת לברר את מיקום החבילה. במידה והקורס יבוטל, יש לשלוח אלינו את הסרגלים או לשלם עבורם והלקוחה תזוכה כאמור על 100  ₪ מדמי הביטול.

נשמח לענות על כל שאלה עכשיו ובעתיד על מנת שתצליחי להפיק את המירב מהקורס.

בהצלחה רבה! צוות "עיצוב חופשי"